Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü taban puanları

KPSS-2026/1 merkezi yerleştirmesinde 166 kadro, 374 kontenjan, 374 yerleşen. En düşük tabandan yükseğe sıralı.

UnvanİlDüzeyKontenjanYerleşenTabanTavan
Bilgisayar İşletmeniKocaeliLisans4470,9871,39
Bilgisayar İşletmeniSakaryaLisans1171,7271,72
Bilgisayar İşletmeniSakaryaLisans1171,9171,91
Bilgisayar İşletmeniSakaryaLisans1172,2272,22
TeknikerİstanbulÖn lisans5572,3673,54
TeknikerİstanbulÖn lisans3372,3873,16
TeknikerİstanbulÖn lisans6672,3975,04
TeknikerİstanbulÖn lisans9972,4072,87
TeknikerİstanbulÖn lisans111172,4874,44
TeknikerİstanbulÖn lisans7772,5273,21
TeknikerİstanbulÖn lisans9972,5973,31
TeknikerİstanbulÖn lisans3372,6473,52
TeknikerİstanbulÖn lisans7772,6974,38
TeknikerİstanbulÖn lisans4472,7174,55
TeknikerİstanbulÖn lisans5572,7474,19
TeknikerİstanbulÖn lisans1172,7672,76
TeknikerİstanbulÖn lisans141472,7774,26
Bilgisayar İşletmeniSakaryaLisans3372,7973,65
TeknikerİstanbulÖn lisans121272,8474,26
TeknikerİstanbulÖn lisans141472,8674,33
TeknikerİstanbulÖn lisans2273,1073,27
TeknikerİstanbulÖn lisans151573,1575,19
TeknikerİstanbulÖn lisans5573,2773,78
TeknikerİstanbulÖn lisans1173,2773,27
Bilgisayar İşletmeniSakaryaLisans2273,2877,59
TeknikerİstanbulÖn lisans5573,2976,72
TeknikerİstanbulÖn lisans4473,3174,21
TeknikerİstanbulÖn lisans6673,3374,02
TeknikerİstanbulÖn lisans2273,3373,35
TeknikerİstanbulÖn lisans1173,3473,34
TeknikerİstanbulÖn lisans6673,4274,77
TeknikerİstanbulÖn lisans1173,4973,49
TeknikerİstanbulÖn lisans4473,5474,41
TeknikerİstanbulÖn lisans101073,5574,47
TeknikerİstanbulÖn lisans7773,6274,45
TeknikerİstanbulÖn lisans4473,7174,24
TeknikerİstanbulÖn lisans6673,7174,76
Bilgisayar İşletmeniKocaeliLisans1173,8273,82
TeknikerİstanbulÖn lisans5573,8774,20
TeknikerİstanbulÖn lisans2273,9574,04
TeknikerİstanbulÖn lisans5573,9674,33
TeknikerİstanbulÖn lisans2274,1774,29
TeknikerEdirneÖn lisans2274,3274,48
Bilgisayar İşletmeniSakaryaLisans1174,3474,34
TeknikerİstanbulÖn lisans1174,3974,39
TeknikerKütahyaÖn lisans1174,4574,45
TeknikerBursaÖn lisans1174,4574,45
TeknikerTekirdağÖn lisans2274,5274,58
TeknikerKarsÖn lisans2274,5375,22
TeknikerSakaryaÖn lisans2274,5578,86
TeknikerBalıkesirÖn lisans2274,5674,67
TeknikerTekirdağÖn lisans3374,5774,78
TeknikerKütahyaÖn lisans1174,5874,58
TeknikerİzmirÖn lisans2274,5974,61
TeknikerBursaÖn lisans1174,6274,62
TeknikerAfyonkarahisarÖn lisans1174,6374,63
TeknikerBursaÖn lisans1174,6674,66
TeknikerBursaÖn lisans1174,7174,71
TeknikerBalıkesirÖn lisans2274,7878,34
TeknikerİzmirÖn lisans1174,7874,78
TeknikerEskişehirÖn lisans1174,7974,79
TeknikerAfyonkarahisarÖn lisans1174,8074,80
TeknikerBursaÖn lisans2274,8074,80
TeknikerTekirdağÖn lisans3374,8274,91
TeknikerBilecikÖn lisans1174,8374,83
TeknikerEskişehirÖn lisans2274,8475,73
TeknikerBurdurÖn lisans1174,8774,87
TeknikerManisaÖn lisans2274,8877,41
TeknikerBursaÖn lisans1174,8974,89
TeknikerAmasyaÖn lisans1174,9074,90
TeknikerAnkaraÖn lisans1174,9074,90
TeknikerAfyonkarahisarÖn lisans1174,9174,91
TeknikerKütahyaÖn lisans4474,9275,52
TeknikerUşakÖn lisans1174,9374,93
TeknikerSakaryaÖn lisans1174,9574,95
TeknikerBalıkesirÖn lisans2275,0377,30
TeknikerKonyaÖn lisans1175,0575,05
TeknikerKütahyaÖn lisans1175,1675,16
TeknikerAmasyaÖn lisans1175,1875,18
TeknikerUşakÖn lisans1175,2075,20
TeknikerİzmirÖn lisans1175,2775,27
TeknikerBursaÖn lisans3375,3275,75
TeknikerBursaÖn lisans1175,4475,44
TeknikerYozgatÖn lisans1175,4875,48
TeknikerKonyaÖn lisans3375,5277,84
TeknikerAfyonkarahisarÖn lisans1175,5575,55
TeknikerYozgatÖn lisans1175,7075,70
TeknikerÇanakkaleÖn lisans1175,7075,70
TeknikerİzmirÖn lisans1175,7275,72
TeknikerAntalyaÖn lisans1175,8275,82
TeknikerVanÖn lisans2276,1580,50
TeknikerYalovaÖn lisans1176,2576,25
TeknikerSakaryaÖn lisans1176,2576,25
TeknikerBursaÖn lisans1176,2676,26
TeknikerMardinÖn lisans1176,3276,32
TeknikerKonyaÖn lisans1176,6776,67
TeknikerKonyaÖn lisans1177,3777,37
TeknikerAntalyaÖn lisans1178,6378,63
TeknikerYozgatÖn lisans1178,9878,98
TeknikerİzmirÖn lisans1179,5379,53
TeknikerTokatÖn lisans1180,1980,19
TeknikerArdahanÖn lisans1180,2880,28
TeknikerAğrıÖn lisans1180,4580,45
TeknikerArdahanÖn lisans2280,5881,04
TeknikerErzincanÖn lisans1180,6680,66
TeknikerErzincanÖn lisans1180,6780,67
TeknikerErzurumÖn lisans1180,6880,68
TeknikerErzincanÖn lisans1180,7180,71
TeknikerSivasÖn lisans1180,8580,85
TeknikerErzurumÖn lisans1180,8880,88
TeknikerGümüşhaneÖn lisans1180,9180,91
TeknikerSivasÖn lisans1180,9280,92
TeknikerOrduÖn lisans1180,9880,98
TeknikerOrduÖn lisans1181,0181,01
TeknikerMuşÖn lisans1181,1281,12
TeknikerSivasÖn lisans1181,1381,13
TeknikerOrduÖn lisans1181,1381,13
TeknikerOrduÖn lisans1181,1581,15
TeknikerArdahanÖn lisans2281,1982,71
TeknikerRizeÖn lisans1181,2581,25
TeknikerBingölÖn lisans1181,2681,26
TeknikerVanÖn lisans1181,3481,34
TeknikerArtvinÖn lisans1181,3581,35
TeknikerSinopÖn lisans1181,3681,36
TeknikerSinopÖn lisans1181,4381,43
TeknikerOrduÖn lisans1181,5581,55
TeknikerKaramanÖn lisans1181,5681,56
TeknikerDenizliÖn lisans1181,6181,61
TeknikerAğrıÖn lisans1181,6281,62
TeknikerKaramanÖn lisans1181,6281,62
TeknikerOrduÖn lisans1181,6381,63
TeknikerŞırnakÖn lisans1181,8081,80
TeknikerRizeÖn lisans2281,8282,19
TeknikerErzurumÖn lisans2281,8382,12
TeknikerSivasÖn lisans1181,8781,87
TeknikerTrabzonÖn lisans1181,9481,94
TeknikerTokatÖn lisans1181,9581,95
TeknikerIğdırÖn lisans2281,9782,43
TeknikerIspartaÖn lisans1181,9881,98
TeknikerSiirtÖn lisans1182,0882,08
TeknikerTokatÖn lisans1182,1282,12
TeknikerBitlisÖn lisans1182,1782,17
TeknikerGiresunÖn lisans1182,2582,25
TeknikerTokatÖn lisans1182,2682,26
TeknikerBitlisÖn lisans2282,3085,77
TeknikerNiğdeÖn lisans1182,3282,32
TeknikerÇorumÖn lisans1182,3382,33
TeknikerGiresunÖn lisans3382,3883,16
TeknikerIspartaÖn lisans1182,5182,51
TeknikerAksarayÖn lisans1182,5782,57
TeknikerŞanlıurfaÖn lisans2282,6583,68
TeknikerDenizliÖn lisans1182,7882,78
TeknikerŞanlıurfaÖn lisans1182,8382,83
TeknikerZonguldakÖn lisans2282,8383,13
TeknikerZonguldakÖn lisans1182,8982,89
TeknikerBayburtÖn lisans1183,0783,07
Bilgisayar İşletmeniAnkaraLisans1183,1783,17
TeknikerBitlisÖn lisans1183,2783,27
TeknikerŞanlıurfaÖn lisans1183,4583,45
TeknikerSamsunÖn lisans1183,6283,62
TeknikerSivasÖn lisans1183,6783,67
TeknikerSamsunÖn lisans1183,6883,68
TeknikerDenizliÖn lisans1183,7183,71
TeknikerZonguldakÖn lisans2283,9484,24
TeknikerKaramanÖn lisans1184,0984,09
TeknikerDenizliÖn lisans1184,1384,13

Geçmiş taban puanları gelecek dönem için garanti değildir; kontenjan ve aday sayısına göre değişir. Taban: o kadroya yerleşen en düşük puan (P3). Boş kalan kadrolarda taban oluşmaz.